header-image

O firmie

Nasza firma powstała w listopadzie 2003 r.  Jako zespół specjalistów mamy bogate doświadczenie na rynku szkoleń dla biznesu i sektora publicznego.

Na stałe współpracujemy z ponad 40 wykładowcami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach. Wśród nich są pracownicy uczelni wyższych, ministerstw, organów skarbowych, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych a także doradcy podatkowi, biegli rewidenci oraz praktycy prawa.

W realizacji naszych kursów uczestniczą także specjaliści ds. szkoleń, koordynatorzy a także dział organizacyjny dbający o techniczną stronę każdego kursu.  Nasze szkolenia są efektem pracy wielu osób, które czuwają nad ich przebiegiem i są gwarantem najwyższej jakości usług.

Największą siłą i potencjałem firmy KONSULT są jego pracownicy a nasz zespół składa się z ambitnych ludzi, którzy codziennie dokładają starań, aby dostarczać Państwu szkoleń najwyższej jakości!

dlaczego warto nam zaufać?

time

na czas reagujemy na państwa potrzeby

Zawsze staramy się na czas wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta szkoleniowa jest zróżnicowana i odpowiednio dostosowana do aktualnego zapotrzebowania na rynku.

client_support

obsługa klienta

Siłą naszej firmy są profesjonalni konsultanci, będący do Państwa dyspozycji przed realizacją szkolenia, w czasie jego trwania, jak również po jego zakończeniu.

quality

jakość świadczonych usług

Zdajemy sobie sprawę, że szansą na długofalową i owocną współpracę jest nasza rzetelność jako partnera. Dlatego też stawiamy na wysoką jakość szkoleń pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym.

progress

ciągły rozwój

Nieustannie się doskonalimy oraz stawiamy sobie ambitne cele, które z powodzeniem realizujemy. Jakość naszych szkoleń jest stale weryfikowana w oparciu o ankiety oceniające wypełniane przez uczestników.